Certyfikat:

NUMIZMATY KUKINKI:

  • Coroczny wzrost wartości
  • Wartość kolekcjonerska
  • Certyfikat autentyczności
  • Gwarancja i bezpieczeństwo

Cena: 300 zł

Numizmat stanowi równowartość ceny wynajmu indywidualnej parceli na campingu Revita Park w Kukince na 6-cio dobowy pobyt lub równowartość ceny 10 biletów wstępu do Zespołu Uzdrowiskowo-Parkowego Kukinka.
Wartość numizmatu wzrasta wraz z powiększającą się ofertą campingu i parku. Numizmat można wymienić bezterminowo na usługę w recepcji campingu Revita Park Kukinka.

KUKINKA

LECZNICZE ŹRÓDŁA SOLANKOWE ZESPÓŁ UZDROWISKOWO-PARKOWY

Zespół Uzdrowiskowo- Parkowy Kukinka położony pomiędzy Kołobrzegiem a Mielnem w sąsiedztwie Ustronia Morskiego posiada nieprzeciętne walory lecznicze i krajobrazowe.

Teren otoczony jest lasami sosnowymi a jezioro, rzeka, strumyki i oczka wodne nadają mu niepowtarzalny klimat.

Rejon ten jest znany od VIII wieku z wydobycia soli a w latach późniejszych z najsłynniejszych uzdrowiskowych tężni solankowych w Europie. Naturalna refleksoterapia, droga do najstarszych dębów w Polsce, wieża widokowa z tarasem na wysokości 89,9m nad poziomem morza z zapierającym dech w piersiach widokiem na nadmorskie kurorty i pływające statki to jedne z atrakcji turystycznych.

Poza główną funkcją leczniczą i rekreacyjną na terenie Zespołu Uzdrowiskowo-Parkowego odbywają się festiwale balonów pasażerskich, festiwale latawców, koncerty gwiazd muzyki, oraz okolicznościowe imprezy i wystawy.

Rok 2020 to rozwijanie funkcji uzdrowiskowej. Planuje się budowę pierwszego w Europie labiryntu leczniczych tężni solankowych w oparciu o miejscowe źródła wód solankowych – „Białe Złoto Kukinki”. Celem inwestycji jest uzdrawianie wodą.

Docelowo w Parku w 2021 planuje się kilka tysięcy metrów kwadratowych zadaszonej powierzchni wystawowej, kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawowej plenerowej oraz realizację kolejki linowej nad parkiem.

REVITA-PARK CAMPING ★ ★ ★ ★

Zamówienia:

biuro@grant.info.pl

Formularz zamówienia:

TAK, Chcę otrzymać numizmat Kukinki. Produkt zostanie mi dostarczony pocztą lub kurierem w ciągu najbliższych kilku dni bez dodatkowych kosztów przesyłki


* - pole wymagane