Certyfikat:

NUMIZMATY KUKINKI:

  • Coroczny wzrost wartości
  • Wartość kolekcjonerska
  • Certyfikat autentyczności
  • Gwarancja i bezpieczeństwo

Cena: 300 zł

Numizmat stanowi wartość 10 biletów wstępu do zespołu uzdrowiskowo-parkowego Kukinka. Wartość numizmatu wzrasta każdego roku wraz z powiększającą się ofertą parku.

Numizmat można wymienić bezterminowo na 10 biletów wstępu do sky-park.pl KUKINKA lub na 10 biletów wstępu na imprezę masową w sky-park.pl KUKINKA (koncert, festiwal, zawody sportowe).

LECZNICZE ŹRÓDŁA SOLANKOWE ZESPÓŁ UZDROWISKOWO-PARKOWY

Zespół Uzdrowiskowo- Parkowy Kukinka położony pomiędzy Kołobrzegiem a Mielnem w sąsiedztwie Ustronia Morskiego posiada nieprzeciętne walory lecznicze i krajobrazowe.

Teren otoczony jest lasami sosnowymi a jezioro, rzeka, strumyki i oczka wodne nadają mu niepowtarzalny klimat.

Rejon ten jest znany od VIII wieku z wydobycia soli a w latach późniejszych z najsłynniejszych uzdrowiskowych tężni solankowych w Europie. Naturalna refleksoterapia, droga do najstarszych dębów w Polsce, wieża widokowa z tarasem na wysokości 89,9m nad poziomem morza z zapierającym dech w piersiach widokiem na nadmorskie kurorty i pływające statki to jedne z atrakcji turystycznych.

Poza główną funkcją leczniczą i rekreacyjną na terenie Zespołu Uzdrowiskowo-Parkowego odbywają się festiwale balonów pasażerskich, festiwale latawców, koncerty gwiazd muzyki, oraz okolicznościowe imprezy i wystawy.

Rok 2020 to rozwijanie funkcji uzdrowiskowej. Planuje się budowę pierwszego w Europie labiryntu leczniczych tężni solankowych w oparciu o miejscowe źródła wód solankowych – „Białe Złoto Kukinki”. Celem inwestycji jest uzdrawianie wodą.

Docelowo w Parku w 2021 planuje się kilka tysięcy metrów kwadratowych zadaszonej powierzchni wystawowej, kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawowej plenerowej oraz realizację kolejki linowej nad parkiem.

Zapytania i oferty:

biuro@grant.info.pl

tel. 518508018

Kontakt:


* - pole wymagane